no-img

بالا بردن سرعت وردپرس با فعال سازی کش


م
ن
و
آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس

ادامه مطلب

ZIP
بالا بردن سرعت وردپرس با فعال سازی کش
zip
شهریور ۱۵, ۱۳۹۴

بالا بردن سرعت وردپرس با فعال سازی کش


بالا بردن سرعت وردپرس با فعال سازی کش

بالا بردن سرعت وردپرس با فعال سازی کش

فعال کردن کش در وردپرس بسیار مهم است ، پس از مرحله طراحی سایت ، همیشه شما باید به دنبال بهینه کردن سایتتان برای کاربرانتان باشید. فعال کردن کش یکی از راه هایی است که شما می توانید سایتتان را برای کاربرانتان بهینه نمایید.

پس از اینکه شما این قدم را برداشتید مطمئن باشید موتورهای جستجو هم از راحتی کاربرانتان لذت می برند. در این مقاله افزونه هایی را برای شما معرفی خواهیم کرد که به کمکشان می توانید کش مرورگرتان را فعال نمایید.

WP Super Cache

http://dl.arneweb.ir/uploads/WP-Super-Cache-arneweb-ir.jpg

اولین افزونه کش برای وردپرس WP Super Cache است ، این افزونه با عملکردی بسیار ساده کش سایت شما را فعال می نماید ، فعال کردن کش سایت باعث می شود اطلاعاتی که در سایتتان ثابت هستند و تغییر نمیابند در مرورگر بازدید کننده باقی بماند و در مراجعه بعدی کاربر یه سایت شما سرعت لود سایتتان بیشتر خواهد بود چرا که اطلاعات ثابت و استایل سایت شما دوباره لود نمی شود.

این عامل باعث می شود سرعت لود سایت شما برای کاربران دائمی سایتتان بیشتر باشد . شما می توانید این افزونه را از اینجا دانلود نمایید .

W3 Total Cache

http://dl.arneweb.ir/uploads/W3-Total-Cache-arneweb-ir.jpg

دومین افزونه بسیار کاربردی برای کنترل کش در ورپرس W3 Total Cache است ، این افزونه یکی از محبوب ترین افزونه های کش در بین وردپرس کاران به شمار می رود ، اگر شما هم می خواهید سرعت لود سایتتان برای کاربرانتان افزایش یابد حتما از یکی از این افزونه های وردپرسی استفاده نمایید . شما می توانید این افزونه کاربردی را اینجا دانلود نمایید.

حتما بخوانید :  افزایش سرعت وردپرس با 5 افزونه رایگان وردپرسی

WP Fastest Cache

http://dl.arneweb.ir/uploads/WP-Fastest-Cache-arneweb-ir.jpg

آخرین افزونه ای که در این پست برای فعال کردن کش در سایت وردپرسی برای شما عزیزان معرفی می کنیم افزونه کاربردی WP Fastest Cache اگر توجه داشته باشید این افزونه کاربردی دارای امتیاز بسیار بالایی از سمت کاربران قرار گرفته است ، پس شما می توانید سرعت سایت وردپرسی تان را با این افزونه پر طرفدار افزایش دهید در مقالات آینده افزونه های مفید دیگری را برای افزایش سرعت وردپرسی برای شما معرفی خواهید کرد. این افزونه رو می تونید از اینجا دانلود نمایید.درباره نویسنده

علیرضا نجاتی 602 نوشته در آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *