no-img

با اپلیکیشن iHandy Level گوشی خود را تراز کنید


م
ن
و
آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس

ادامه مطلب

ZIP
با اپلیکیشن iHandy Level گوشی خود را تراز کنید
zip
شهریور ۱۸, ۱۳۹۴

با اپلیکیشن iHandy Level گوشی خود را تراز کنید


با اپلیکیشن iHandy Level گوشی خود را تراز کنید

با اپلیکیشن iHandy Level گوشی خود را تراز کنید

iHandy Level یک تراز دیجیتالی برای سنجش شیب سطوح مختلف است که به کمک سنسورهای گوشی، می‌تواند شما را از صاف بودن یا نبودن یک سطح آگاه کند.

احتمالا اکثر کاربران گوشی‌های هوشمند حداقل یک بار بازی‌هایی که در آن با تکان دادن گوشی، مسیر حرکتی کاراکتر بازی قابل تغییر است را تجربه کرده اند.

اما این سنسورهای حرکتی موجود در گوشی‌های موبایل، همیشه برای بازی و تفریح نیستند و گاهی می‌توان از آن‌ها استفاده‌های بسیار مفیدی کرد. iHandy Level اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی‌های اندروید و آی‌او‌اس  است که به کمک آن، و همچنین سنسورهای حرکتی گوشی، می‌توانید یک تراز دیجیتالی را در گوشی خود شبیه سازی کنید و با اجرای آن، و قراردادن گوشی روی یک سطح صاف، متوجه وجود یا عدم وجود شیب در آن سطح شوید.

http://dl.arneweb.ir/uploads/handy2-arneweb-ir.jpg

مطمئنا در ساز و کار‌های روزانه، بسیاری از سطوح وجود دارند که صاف بودن آن ها، نه تنها امری ضروری است، بلکه در صورت عدم رعایت آن ممکن است عواقب ناگواری را نیز در بر داشته باشد.

از این پس اما می‌توانید تنها به کمک یک گوشی هوشمند که از سنسورهای حرکتی برخوردار باشد، و اپلیکیشن iHandy Level، سطوح مختلفی را برای اطمینان از صاف بودن آن‌ها بررسی کنید. در توضیحات اصلی اپلیکیشن، توصیه شده است که به علت وجود تنظیمات متفاوت سنسورهای حرکتی در برند‌های مختلف، قبل از استفاده حتما آن را calibrate کنید.

برای این امر کافیست تا با مراجعه به بخش تنظیمات، طبق راهنمایی‌های موجود در آن بخش، تنها با دو کلیک سنسورهای گوشی را تنظیم کنید.

حتما بخوانید :  اجرای فایل های موسیقی با اپلیکیشن Music Folder Player


موضوعات :
اپلیکیشن , اندروید

درباره نویسنده

علیرضا نجاتی 602 نوشته در آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *