no-img

تبدیل عکس ها به سایز دلخواه با اپلیکیشن Resize Me


م
ن
و
آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس

ادامه مطلب

ZIP
تبدیل عکس ها به سایز دلخواه با اپلیکیشن Resize Me
zip
شهریور ۱۰, ۱۳۹۴

تبدیل عکس ها به سایز دلخواه با اپلیکیشن Resize Me


احتمالا بارها برایتان پیش آمده است که قصد ارسال عکسی به یکی از دوستان خود را داشته باشید اما به دلیل حجم بالای تصویر، یا حضور فردی دیگر در عکس به ناچار از ارسال آن صرف نظر کرده باشید.

در این مواقع معمولا آسان ترین راه این بود که عکس مورد نظر را به کامپیوتر منتقل کرده و بعد از حذف افراد اضافه توسط ابزار Crop، حجم عکس را نیز پایین آورده و اقدام به انتشار آن کنید. از این پس اما به لطف اپلیکیشن Resize Me شما قادر خواهید بود تا تصاویر خود را در داخل موبایل و بدون نیاز به انجام مراحل پیچیده، تغییر سایز و حجم دهید.

نحوه‌ی کارکرد این برنامه به این صورت است که بعد از فراخوانی یک عکس از درون گالری گوشی، یا ثبت تصویری جدید توسط دوربین دستگاه، به شما چند حالت برای Crop کردن تصویر نمایش داده خواهد شد.

حالت‌های پیشنهادی همگی از استاندارد ترین سایزهای طراحی هستند که برای مثال می توانید به ۱:۱، ۲:۳ یا ۳:۲ و… اشاره کرد. با کلیک روی هرکدام از این پیشنهاد‌ها، یک کادر با سایز انتخاب شده روی عکس ظاهر خواهد شد که با تغییر مکان آن و انتخاب مکانی که مایل به قرارگیری آن در تصویر نهایی هستید، می توانید عملیات تبدیل را به انجام برسانید.

حتما بخوانید :  اضافه شدن ۲۰ زبان جدید به قسمت ترجمه تصویری Google Translate

ضمن اینکه حالتی با عنوان دلخواه نیز وجود دارد که در آن می توانید طول و عرض کادر برش را با لمس صفحه و کشیدن آن به اطراف، تغییر دهید.موضوعات :
اپلیکیشن , اندروید

درباره نویسنده

علیرضا نجاتی 602 نوشته در آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *