no-img

تجربه ساخت لاک اسکرین ویندوز 10 با اپلیکیشن 10Lock


م
ن
و
آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس

ادامه مطلب

ZIP
تجربه ساخت لاک اسکرین ویندوز ۱۰ با اپلیکیشن ۱۰Lock
zip
مرداد ۹, ۱۳۹۴

تجربه ساخت لاک اسکرین ویندوز ۱۰ با اپلیکیشن ۱۰Lock


تجربه ساخت لاک اسکرین ویندوز 10 با اپلیکیشن 10Lock

تجربه ساخت لاک اسکرین ویندوز ۱۰ با اپلیکیشن ۱۰Lock

با انتشار ویندوز ۱۰ به مرور باید منتظر انقلاب این نسخه از ویندوز در تلفن‌های ویندوزفونی نیز باشیم. یکی از موارد تغییر کرده در ویندوز ۱۰ موبایل، لاک‌اسکرین گوشی است که به کمک اپلیکیشن ۱۰Lock می‌توانید هم اکنون آن را تجربه کنید.

همانطور که گفته شد بدون شک ویندوز ۱۰ موبایل انقلابی در این پلت فرم به وجود خواهد آورد و امکانات و تغییرات بسیاری در آن گنجانده شده است. برای مثال لاک اسکرین گوشی در این نسخه از ویندوزفون، شامل تغییرات مثبتی شده و امکاناتی به آن اضافه شده است. اگر از حالا برای امتحان کردن این امکانات هیجان زده اید اپلیکیشن ۱۰Lock گزینه‌ی بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. به کمک این برنامه و نصب آن می‌توانید لاک اسکرین خود را شبیه به ویندوز ۱۰ کنید و از برخی امکانات آن نیز بهره مند شوید.

10lk2

اگر پیگیر اخبار ویندوز ۱۰ بوده باشید حتما با تغییرات این بخش از این پلت فرم موبایل آشنا هستید. در لاک اسکرین جدید ویندوز، ویژگی‌های جدیدی همچون نمایش عکس افراد در یک دایره، و همچنین Windows Hello قرار داده شده است که به کمک آن‌ها می‌توانید جذابیت خاصی به صفحه‌ی قفل گوشی ببخشید.

در این بخش تقریبا همه چیز قابل شخصی سازی خواهد بود، از عکس پروفایل دایره ای شکل گرفته تا تصویر پس زمینه و نوشته‌های Welcome و Hello همگی قابل تغییر خواهند بود که همین موضوع ارزش و جذابیت اپلیکیشن ۱۰Lock را چندین برابر می‌کند.

مانند اکثر اپلیکیشن‌های دیگر در ویندوزفون، ۱۰Lock نیز از امکان تنظیم خودکار تصویر از Bing برخوردار است. برای دانلود این اپلیکیشن که به تازگی از حالت پولی به رایگان تبدیل شده است می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

حتما بخوانید :  ذخیره‌ مطالب از داخل هر برنامه با Snap to Pin


درباره نویسنده

علیرضا نجاتی 602 نوشته در آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *