no-img

مبارزه با اسپمرها با کپچای قوی


م
ن
و
آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس

ادامه مطلب

ZIP
مبارزه با اسپمرها با کپچای قوی
zip
خرداد ۲۹, ۱۳۹۴

مبارزه با اسپمرها با کپچای قوی


مباره با اسپمرها با کپچای قوی

مبارزه با اسپمرها با کپچای قوی ، افزونه Advanced noCaptcha reCaptcha

دوستانی که در حوزه ی سایت و مخصوصا سایت هایی که قابل عضو گیری و یا دارای فرم هستند، فعالیت می کنند همیشه با اسپمرها مشکل دارند. چه زمانی که قرار است کاربری عضو سایت شود و چه زمانی که قرار است پیامی ارسال شود، به این صورت که ربات هایی ساخته شده تا به تعداد زیاد با اسامی عجیب در سایت شما کامنت می گذارند و یا عضو می شوند.

به این صورت راه هایی برای مقابله با این امر وجود دارد که جدیدترین آنها استفاده از افزونه های کپچا می باشد. کپچاها، به صورت کدهایی هستند که در هنگام ارسال پیام از شما درخواست می کنند که کد امنیتی را وارد کنید تا سیستم به شما اجازه ی ارسال پیام را بدهد.

http://dl.arneweb.ir/uploads/advance-nocaptcha-recaptcha-arneweb-ir.jpg

 

در توضیحات افزونه باید خدمت شما عرض کنم که در فرم دیدگاه ها، در فرم های تماس، در بخش عضویت و ورود و خلاصه هر قسمتی که فرم ارسالی داشته باشد حضور دارد و مانع عملکرد ربات های اسپم می شود.

از نوع تنظیمات آن می توانم به مواردی نظیر تغییر راحت زبان آن، تغییر در تم یا پوسته و ظاهر، تغییر پیغام خطا و همچنین پنهان یا آشکار کردن تنظیمات از دید کاربر را می توان نام برد.

نحوه نصب افزونه :

افزونه را ابتدا از لینک زیر دانلود و در مسیر افزونه ها بارگذاری نمایید ، سپس آن را فعال کنید. پس از فعال سازی عنوان Advance noCAPTCHA در نوار مدیریتی وردپرس ظاهر می شود.

حتما بخوانید :  افزونه ویرایش مطالب وردپرس

امیدوارم مورد استفاده شما دوستان عزیز قرار بگیرد.درباره نویسنده

علیرضا نجاتی 602 نوشته در آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *