no-img

مدیریت ویجت ها دروردپرس


م
ن
و
آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس

ادامه مطلب

ZIP
مدیریت ویجت ها دروردپرس
zip
آبان ۲۲, ۱۳۹۳

مدیریت ویجت ها دروردپرس


مدیریت ویجت ها دروردپرس

ویجت ها استفاده از امکانات سایت رو برای ادمین ها و البته کاربران ساده می کنه و به عبارتی بخش حاضر و آماده سایته.مدیران سایت با قالب های مختلف وردپرس آشنا هستن و  در این قالب ها امکان قرار دادن ویجت ها در نقاط مختلف ساید بار ر به شما میده.اگه به بخش ویجت هاتون در ناحیه مدیریت نگاهی اجمالی داشته باشید می بینید که لیستی طولانی از ابزار ها در این بخش وجود داره.شاید مدیریت این بخش نه تنها آزاردهنده بلکه برای مبتدی ها دشوار باشه.در این مقاله به معرفی روشی کاربردی برای مدیریت ویجت ها ارائه می کنیم.

افزونه وردپرس:مدیریت یجت ها در وردپرس

اولین کار دانلود و نصب افزونه Sane Widget Sidebar هست.

دانلود افزونه

بعد از نصب افزونه به بخش نمایش و سپس ویجت ها برید.در این قسمت یک منوی کرکره ای میبنید در قسمت بالا طبق شکل ( که در نسخه انگلیسی وردپرسه) رو میبنید.در این قسمت می تونید با تعیین شیوه نمایش ویجت ها به جای نمایش کلی اونا این قسمت رو سفارشی کنید.

2

این افزونه برای تم هایی مناسبه که دارای ساید بار و ناحیه ای آماده برای ویجت ها شما هستن.این افزونه تغییری قابل مشاهده در بخش های اساسی ایجاد نمی کنه بلکه تنها باعث میشه دسته بندی منظمی رو برای ویجت ها در ساید بار داشته باشید.

علاوه بر این افزونه،افزونه دیگه ای بری مدیریت ابزراک ها و ساید بار با نام Download Sidebar &Widget Manager هست.این افزونه هم فعالیت مشابهی رو برای

مدیریت ساید بارو ویجت ها انجام میده.

حتما بخوانید :  رایج ترین ارورها هنگام استفاده از FTP

دانلود افزونه

موفق باشید.موضوعات :
خبر خوان , وردپرس

درباره نویسنده

علیرضا نجاتی 602 نوشته در آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *