no-img

گام های انتخاب یک پوسته مناسب برای وردپرس


م
ن
و
آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس

ادامه مطلب

ZIP
گام های انتخاب یک پوسته مناسب برای وردپرس
zip
مهر ۲۵, ۱۳۹۴

گام های انتخاب یک پوسته مناسب برای وردپرس


گام های انتخاب یک پوسته مناسب برای وردپرس

گام های انتخاب یک پوسته مناسب برای وردپرس ، قدم هایی برای انتخاب بهترین پوسته برای سایت شما.

بعد از آنکه تصمیم به طراحی سایت به کمک وردپرس گرفتید اولین تصمیم بزرگی که خواهید گرفت انتخاب پوسته مناسب است.اکنون حدود ده هزار پوسته متفاوت وردپرس وجود دارد که انتخاب بهترین آنها با توجه به نیازهایتان وظیفه سنگینی به نظر می رسد.اما اگر این رویه را به سه مرحله ساده تقسیم کنید انتخاب مناسب برایتان روشن تر خواهد شد و رویه انتخاب جذاب تر می شود.

۱.برند شما از لحاظ ظاهری چگونه است ؟

پوسته سایت شما باید برند شما را از لحاظ سبک و استایل بدرستی نمایش دهد.به طور مثال شما صاحب یک فروشگاه هستید قطعا یک پوسته شرکتی برای کار شما مناسب نخواهد بود.بازدیدکنندگان راجع به یک برند یا شرکت با توجه به نگاهشان و احساسشان نسبت به سایت قضاوت می کنند.رنگ ها ، فونت ها و لایه بندی سایت همگی می خواهند چیزی را درباره برند شما بگویند، بنابراین شما می خواهید مطمئن شوید که چیز های درستی می گویند.

۲.سایت شما به چه اندازه نیاز به انعطاف پذیر بودن دارد؟

یک پوسته ساده وردپرس می تواند شما را در وردپرس دور کند.اما اگر شما نیاز به پوسته ای دارید که با تجارت شما و سایت شما رشد کند، شما می خواهید مطمئن شوید که پوسته انتخابی شما به حد کافی پویا(داینامیک) است و به شما امکان شخصی سازی سایتتان در حین رشد پروژه را می دهد.

۳.بودجه شما برای خرید پوسته در صورت موجود چقدر است؟

در فهرست پوسته های وردپرس حدود ۱۸۰۰ پوسته رایگان وجود دارد.اما در صورت وجود بودجه پوسته های پولی هم انتخابی عالی محسوب می شوند.

حتما بخوانید :  گذاشتن محدودیت در تعداد کاراکترهای ورودی در نظرات

اکنون که شما می دانید دنبال چه هستید،باید همچنین دقت کنید که چه چیزهایی را در پوسته نمی خواهید.اکنون میتوانید انتخاب هایتان را به حداقل برسانید.یکی از مزایای وردپرس آن است که وردپرس توسط جامعه بزرگی احاطه شده است.به طور مثال یک جستجوی ساده در گوگل با عنوان “بهترین پوسته خبری وردپرس” پیشنهادات متنوعی را مطرح می کند.بررسی گفته های دیگران هم می تواند به انتخاب مسیر درست به شما کمک کند.

بعد از به حداقل رساندن انتخاب هایتان می توانید پوسته ها را امتحان کنید.می توانید پیش نمایش پوسته ها را تماشا کنید و ببینید آنها رو سایتهای دیگر چطور به نظر می رسند.اگر قصد خرید یک پوسته را دارید خواندن نظرات دیگران درباره آن راه هوشمندانه ای است.

قبل از انتخاب نهایی پوسته طراحان و تهیه کنندگان آن را بررسی کنید.و ببینید آیا در جامعه وردپرس حضور فعالی دارند و مشتاق به پاسخ پرسش های شما هستند.به خاطر هزاران انتخاب ، انتخاب پوسته در ابتدا کار مشکلی به نظر می رسد اما اگر آن را تقسیم بندی کنید و تحقیق و بررسی را فراموش نکنید جذاب و راحت خواهد بود.

منبع نشریه torquemag.ioدرباره نویسنده

علیرضا نجاتی 602 نوشته در آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *