no-img

افزودن بخش چت در وردپرس با پلاگین Chat | آرنه وب


م
ن
و
آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس

ادامه مطلب

ZIP
افزودن بخش چت در وردپرس | پلاگین Chat
zip
اسفند ۲۱, ۱۳۹۴

افزودن بخش چت در وردپرس | پلاگین Chat


افزودن بخش چت در وردپرس با پلاگین Chat

در این ساعت از آرنه وب می خواهیم نحوه افزودن بخش چت در وردپرس با پلاگین Chat را برایتان معرفی و آموزش دهیم. همانطور که می دانید نحوه ایجاد ارتباط و گفتگوی دو طرفه در فضای مجازی خیلی بیشتر شده است. چه بسا در این میان امکانات زیادی برای ایجاد این رابطه وجود دارد که یکی از آن ها امکان چت یا گفتگو می باشد که می تواند یکی از بهترین راه ها برای ایجاد گفتگو و ارتباط بین کاربران سایت باشد.

برای این منظور امروز ما می خواهیم یک افزونه کاربردی برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس را برای شما دوستان معرفی کنیم که به کمک آن می تونید خیلی راحت در سایتتان یک بخش چت بین کاربران سایتتان راه اندازی کنید. پس با ما همراه باشید.

نحوه افزودن بخش چت در وردپرس با پلاگین Chat

افزودن بخش چت در وردپرس با پلاگین Chat

این افزونه دارای دو نسخه رایگان و پولی است که ما در این مقاله نسخه رایگان این افزونه را به شما آموزش می دهیم.شما پس از پس از نصب و تنظیم این افزونه می توانید امکان گفتگو را در گوشه سمت راست پایین سایتتان و یا در هر صفحه و پست دلخواهتان امکان چت (گفتگو) را ایجاد کنید.

نصب و فعال سازی پلاگین وردپرس chat

ابتدا پلاگین را از آخر همین پست دریافت کرده ، نصب و فعال کنید. بعد از نصب و فعال سازی این افزونه یک گزینه جدید با نام گفتگو در زیر مجموعه گزینه تنظیمات در منوی پیشخوان وردپرستان اضافه می شود.برای تنظیم افزونه بر روی گفتگو کلیک کنید .

حتما بخوانید :  گالری پیشرفته برای وردپرس با افزونه WP Advanced Gallery

تنظیمات پلاگین Chat

بخش تنظیمات این پلاگین دارای قسمت‌های مختلفی است که در نسخه رایگان بخش‌های گزینه های گفتگو در پست و گفتگو گوشه پایین فعال هستند و میتونین ازش استفاده کنید.

اگر شما نیز به دنبال افزودن یک امکان چت یا گفتگو برای کاربران خود در سایت های وردپرسی خود هستید ما پلاگین وردپرس chat را برای استفاده شما پیشنهاد می کنیم

دانلود افزونه وردپرس Chatدرباره نویسنده

علیرضا نجاتی 602 نوشته در آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *