no-img

پروژه فناوری اطلاعات در مورد فروشگاه تحت وب


م
ن
و
آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس

ادامه مطلب

ZIP
پروژه فناوری اطلاعات در مورد فروشگاه تحت وب
zip
بهمن ۹, ۱۳۹۴

پروژه فناوری اطلاعات در مورد فروشگاه تحت وب


پروژه فناوری اطلاعات در مورد فروشگاه تحت وب

پروژه فناوری اطلاعات در مورد فروشگاه تحت وب

پروژه فروشگاه تحت وب یکی از پروژه های فناوری اطلاعات و کامپیوتر می باشد که در آن نحوه ایجاد یک سیستم فروش شرکت تحت وب شرح داده شده است. برخی از مباحثی که در این پروژه نوشته شده در زیر قرار داده شده است.

تاریخچه مختصر پایگاه داده ها :

سیستمهای پایگاه داده ها برای ذخیره کردن اطلاعات به کار می رود. هم سیستم های بزرگ زررواسیون شرکتهای هواپیمایی و هم دفترچه تلفنی که درجیب شما قراردارد پایگاه دادها محسوب می شوند زیرا از آنها برای ذخیره کردن داده ها و بازیابی اطلاعات استفاده میشود.

تا چندین سال پیش سیستمهای بزرگ پایگاه داده ها تنها بر روی کامپیوترهای بزرگ (main frame) کار می کردند. به همین دلیل طراحی پیاده سازی ونگهداری آنها بسیار پر هزینه بود. با به بازارآمدن کامپیوتر ها شخصی (personal computer) قدرتمند و ارزان قیمت فعلی اینک برنامه نویسان می توانند نرم افزارهای لازم برای جمع آوری و ارائه اطلاعات را با هزینه های اندک و در زمان کوتاه تولید کنند.

شروع کار با Active Server Pages

Active Server Pages راه حل شرکت مایکروسافت برای ایجاد صفحات پویای وب می باشد. با گسترش اینترنت و www در زندگی امروزه ایجاد وب سایت یکی از بخشهایی است که به سرعت در حال رشد می باشد.

Active Server Pages چیست؟

با گذشت سالهای متمادی تغییرات مهمی را در موضوع اینترنت مشاهده می نمائیم ابتدا اینترنت به منظور یک سرویس دهنده ارتباطات متوسط برای بخشهای دولتی و موسسات دانشگاهی بود.

با پیدایش WWW اینترنت یک محیط دوستانه چند رسانه ای شد. در اصل سرویس اینترنت به عنوان یک مکان برای آدمهای با ذوق به منظور خلق صفحات خانگی بود اما هر چه از افراد بیشتری به اینترنت وارد شدند اینترنت به یک منبع اطلاعاتی برای همه افراد تبدیل شد.

حتما بخوانید :  قالب خبرخوان رویا برای وردپرس

دانلود پروژه فناوری اطلاعات در مورد فروشگاه تحت وب

وقتی تعداد افراد on line به یک محدوده بحرانی رسید شرکتهایی که محصولات و خدمات را می فروختند شروع کردن به spring up نمودن این شرکتها هیچ حضور فیزیکی نداشتند فقط یک حضور مجازی داشتند. برای مثال شما میتوانید از سایت Amazon . com کتاب بخرید اما شما قادر نخواهید بود که کتابفروشی Amazon .com را در همسایگی خودتان پیدا کنید.

همان گونه که اینترنت به صورت یک فروشگاه موفق شد طراحی وب سایت هم تغییر پیدا کرد. در روزهای اولیه HTML, WWW به منظور ایجاد صفحات وب ایستا استفاده می شد. اما امروزه صفحات وب ایستا به سرعت در حال منسوخ شدن می باشند.

راه حل مایکروسافت برای ساختن صفحات وب پویا استفاده از Active Server Pages می باشد که به صورت مختصر به آن ASP می گویند.

فهرست مطالب در مورد فروشگاه تحت وب :

مقدمه ای بر ایجاد بانک اطلاعاتی اکسس

مقدمه ای بر ایجاد HTML و طراحی وب

مقدمه ای بر Active Server Pages

مقدمه ای بر نحوه ایجاد پایگاه داده ها

پروژه فناوری اطلاعات در مورد فروشگاه تحت وب

نحوه ایجاد جداول

ایجاد ارتباط بین جداول (Relation ship)

ایجاد Query ها

نحوه ایجاد صفحات

 

قالب بندی پروژه : word

قیمت : ۲۰۰۰ هزار تومان

 

[parspalpaiddownloads id=”4″]درباره نویسنده

علیرضا نجاتی 602 نوشته در آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *