no-img

انقضا رمز عبور با افزونه WP Password Policy Manager | آرنه وب


م
ن
و
آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس

ادامه مطلب

ZIP
انقضا رمز عبور با افزونه WP Password Policy Manager
zip
اسفند ۱۹, ۱۳۹۴

انقضا رمز عبور با افزونه WP Password Policy Manager


انقضا رمز عبور با افزونه WP Password Policy Manager

در این پست از آرنه وب می خواهیم نحوه انقضا رمز عبور با افزونه WP Password Policy Manager وردپرس را برایتان آموزش و معرفی کنیم.

همه ما می دانیم که اکثر شرکت‌های بزرگ، و حتی موسسات آموزشی برای امنیت و حفاظت از شبکه و سرور خود از کاربران خود می خواهند تا در یک بازه زمانی خاص رمز عبور خود را عوض کنند. دلیل انجام همه این کارها برای افزایش امنیت سایت می باشند.

برای این منظور یک پلاگین کاربردی تو وردپرس وجود دارد که میشه باهاش برای رمزهای عبور تاریخ انقضا تعریف کرد و به نحوی امنیت سایت را بالا برد که در ادامه به معرفی کامل این افزونه کاربردی می پردازیم.

انقضا رمز عبور با افزونه WP Password Policy Manager

افزونه WP Password Policy Manager

WP Password Policy Manager نام افزونه کاربردی و حرفه ای وردپرس می باشد که به کمک آن می توان برای رمزهای عبور رمز تاریخ انقضا تعیین کرد و سطح امنیت سایت را بالا برد.

ابتدا پلاگین را از آخر همین پست دریافت کرده بعد نصب و فعال کنید بعد از فعال کردن افزونه به آدرس Settings » Password Policies بروید.

افزونه WP Password Policy Manager

اولین گزینه از شما می خواهد که بازه زمانی تغییر رمز را مشخص کنید. گزینه های دیگه نیز برای ایجاد رمزهای عبور قوی به شما کمک میکنند تا به کاربران خود اجازه ندهید از رمز های ساده استفاده کنند.

بعد از انجام تغییرات در آخر دکمه ‘Reset All User’s Passwords’  را انتخاب کنید تا خیلی راحت و با سرعت بالا همه کلمات عبور را منقضی کند و از کاربران بخواهد تا رمز های جدید ایجاد کنند.

حتما بخوانید :  ساخت برگه به صورت سریع با افزونه Page Creator

اگر شما نیز مثل خیلی از مدیران سایت ها به فکر ایجاد یک تاریخ انقضا رمز برای پسوردهای کاربران سایتتان هستید ما افزونه WP Password Policy Manager برای استفاده شما پیشنهاد می کنیم.

دانلود افزونه WP Password Policy Managerدرباره نویسنده

علیرضا نجاتی 602 نوشته در آرنه وب | قالب رایگان وردپرس | افزونه وردپرس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *